Top10Antivirus
Zveřejnění inzerenta

Recenze Heimdal

-
Nabídka není k dispozici
Náš verdikt: Trh s antivirovými programy nabízí hned několik silných bezpečnostních řešení. Většinu z nich navíc pořídíte za příznivé ceny. Thor Pro od Heimdal Security sice není ten nejpokročilejší systém na světe, ale podrobný monitoring sítě a skvělá zákaznické podpora z něj dělají software, který jistě stojí za vyzkoušení.

O společnosti

Heimdal Security je dánská společnost, která byla založena v roce 2011. Společnost se drží tématiky dánské historie a svým produktům dala jméno legendárního severského boha: Thor.

I přes to, že je Heimdal relativně novou společností v porovnání s ostatními antivirovými firmami, postupně se dostává na přední místa v žebříčcích hodnocení společností. Neustále se snaží vyvíjet nové technologie pro zajištění ještě lepší ochrany před internetovými útoky.

Ocenění

Od svého založení v roce 2011 se společnosti daří vytvářet účinný štít v boji proti internetovým útoků. Jejich klientela zahrnuje více než 600 000 uživatelů a přibližně 5 000 společností. Díky svým prvotřídním službám společnost v posledních letech stihla získat několik mezinárodních ocenění.

• Heimdal Antivirus získal ocenění Nejvíce edukativní bezpečnostní blog v roce 2016.
• V roce 2017 byl antivirus nominován na ocenění Antivirový program roku.
• Na předávání ocenění Computing Security Awards 2018 se stala společnost vítězem v kategorii Nejlepší anti-malware program roku.

Bezpečnostní funkce

Thor Premium je jedním z nejpokročilejších monitoračních systémů na trhu, který má za úkol blokování veškerých externích útoků a hrozeb. Chybí mu však schopnost eliminace již existujících hrozeb jako takových. I přesto je funkce detekování nových hrozeb dostatečným důvodem, proč si tento antivirus pořídit.

“DarkLayer Guard” je firewallová funkce, která nabízí dvoucestnou ochranu v reálném čase. Tato funkce blokuje všechny přenosy podezřelých DNS, HTTP a HTTPS balíčků.

"X-Ploit Resilience" zajišťuje, že v systému nezůstanou žádné nevyřešené slabiny. Systém je tak chráněn před bezpečnostními hrozbami, jako jsou útoky zero-day, přesměrování provozu a úniky dat.

Antivirus také udržuje kontrolu komunikace mezi zařízením a infrastrukturou, která zabraňuje virům v útoku na hluboké procesy v systému. Tato funkce detekce vektorů využívá detekci druhé generace k ochraně firmwaru systému.

Další funkce

Thor premium Home přichází s doplňky, které vylepšují celkové funkce softwaru.

Automatická aktualizace spolu s okamžitým opravením softwaru zajišťuje, že je software aktuální. Nástroj TTPC umožňuje uživatelům zkontrolovat, které procesy antivirový program zablokoval, a případně je uvolnit.

Tento software se stará o slabiny prostřednictvím několika vrstev ochrany. Bezpečnostní vrstvy, jako je Anti-Ransomware, Anti-Malware a Anti-Scam, chrání uživatele před řadou kybernetických hrozeb. Heimdal také obsahuje funkci ochrany webu, která je zásadní pro blokování škodlivých webů.

Počet licencí a produkty

Produktová základna společnosti je různorodá a zahrnuje jak tuzemské uživatele, tak klientelu z podnikové sféry. Zahájila bezplatnou verzi pro své zákazníky, aby získali základní dojem z nového produktu.

Každý spotřebitel má jiné potřeby a společnost nabízí definované ceny pro své domácí zákazníky. Existuje řada balíčků a produktů, ze kterých si uživatelé mohou vybrat podle svých požadavků. Společnost navíc pro pohodlí nabízí mimořádnou 30denní zkušební verzi vrácení peněz.

Thor Vigilance Home - Thor Vigilance Home má silný firewall, ale postrádá některé antivirové funkce. Jeho funkce je vytvořena kolem reaktivní ochrany a má prémiové funkce, jako je pískoviště a kontrola zadních dveří. Produkt je určen pro tři zařízení za pouhých 600 Kč a je platný po celý rok.

Thor Foresight Home - Thor Foresight home je antivirové řešení, v němž chybí klíčové vlastnosti brány firewall. Je založen na mechanismu proaktivní ochrany, který běží na pozadí a udržuje váš systém čistý. Cena tohoto produktu je 700 Kč pro tři zařízení a je platná po dobu jednoho roku.

Thor Premium Home - Thor Premium Home je exkluzivní produkt domácí řady. Produkt spojuje proaktivní i reaktivní ochranné mechanismy a přichází s kompletním řešením. Cena produktu je rozumná cena 700 Kč a mohou ho tři roky používat tři zařízení. Vzhledem k tomu, že je to stejná cena jako za balíček Foresight, měli byste si určitě vybrat tento...

Snadnost použití

Antivirové produkty Heimdal se snadno konfigurují a snadno se používají. Vše, co musíte udělat, je stáhnout instalační soubor z webu a umožnit mu spuštění aktualizace definic. Jakmile je nainstalován, spustí na hlavním panelu nástroj s názvem „Heimdal Agent“.

Uživatelé si mohou vybrat ze tří skinů, aby získali uživatelské rozhraní podle svých představ. Uživatelé také mohou z řídicího panelu zobrazit přehledy stavu systému. Tento software má omezenou, ale soustředěnou sadu funkcí, což mu umožňuje mít čisté rozhraní.

Podpora

Zákaznická podpora je možná nejvíce podhodnocenou funkcí jakéhokoli produktu. V případě Heimdal je to jedna z jeho nejsilnějších složek. Ačkoli antivirový program nemá v aplikaci sekci podpory, jeho webové stránky jsou domovem neuvěřitelného „Vzdělávacího centra“.

Sekce FAQ a Podpora na webu obsahují komplexní dokumentaci. Pro pohodlí uživatelů jsou také podrobně popsány známé problémy, nové bezpečnostní techniky a všechny nejnovější aktualizace ve světě kybernetické bezpečnosti.

Společnost také zajišťuje expresní e-mailový lístkový systém. Kde může uživatel nahlásit problém, kterému čelí. Vyškolení zástupci na tyto lístky reagují a jsou zákazníkům k dispozici nonstop.

Sečteno a podtrženo

Ačkoli Heimdal Antivirus není kompletní bezpečnostní sada; jeho prvotřídní funkce Thor odstraňuje většinu kybernetických bezpečnostních hrozeb díky detekci malwaru druhé generace a přísnému monitorování na nízké úrovni.


Heimdal Srovnání Výrobků

Thor Vigilance
Thor Foresight
Thor Premium
Antivirus nové generace
Prevence hrozeb
Kompletní ochrana
Všechny nabídky jsou k dispozici až na 3 roky a pro 10 zařízení
Všechny nabídky jsou k dispozici až na 3 roky a pro 10 zařízení
Všechny nabídky jsou k dispozici až na 3 roky a pro 10 zařízení
* MAC – pro MAC OS je k dispozici pouze modul filtrování provozu, Foresight
* MAC – pro MAC OS je k dispozici pouze modul filtrování provozu, Foresight
* MAC – pro MAC OS je k dispozici pouze modul filtrování provozu, Foresight
30denní záruka vrácení peněz
VIP 24/7 bezplatná podpora
Okamžité doručení e-mailem
Unikátní prevence hrozeb nejpokročilejších virů, spywaru a APT ransomwaru
Unikátní detekce a blokování malwaru založené na provozu PŘED tím, než se dostane na váš počítač
Vícevrstvá ochrana napájená AI
Zabezpečuje vaše procházení webu
Zabezpečuje vaše online bankovnictví a platby
Ochrana proti phishingu
Zastaví kyberzločince v získávání osobních údajů
Blokuje únik dat
Automaticky aktualizuje vaše aplikace a uzavírá bezpečnostní díry v počítači
Nainstaluje váš oblíbený software bezpečně a pohodlně
Integrace brány firewall
Antivirus nové generace
* Podpis / skenování na základě souborů
* Cloudové skenování v reálném čase
* Sandbox a Backdoor Inspection
* Procesní/behaviorální skenování
Lehká instalace a hladký výkon
Velmi snadné použití
Napsat recenzi na Heimdal
Sdílejte své myšlenky s ostatními
Captcha
Heimdal Uživatelské Recenze
  • „Heidmal Pro již používám více než rok. Koupil jsem si ho jako doplněk k Nortonu (který v tomto smyslu není úplně schopný). Nástroj automatické aktualizace mi přijde úplně skvělý. Sečteno a podrženo, za mě skvělý program.“
  • „Někdy jsou zablokované webové stránky, o kterých vím, že jsou bezpečné. Je ale lepší mít filtr příliš přísný než naopak... Podpora odpověděla do 24 hodin velmi uspokojivým a podrobným způsobem.“
  • „Samotný antivirový software nestačí, to se na mém PC ukázalo před chvílí. Malware zablokoval můj systém, aniž by antivirový software vyvolal poplach, Heimdal tomu pravděpodobně mohl zabránit.“
  • „Zpočátku se mi tento nástroj líbil, dokud jsem nezjistil, že často stahuje nesprávné verze softwaru, který sleduje a instaluje. Navíc tento nástroj blokuje web mého poskytovatele e-mailu, který je čistý. Proto byl proveden kontrolní test pomocí skeneru URL VirusTotal a žádný nástroj nevyvolal poplach! Bylo by skvělé, kdybyste mohli určit jazykovou verzi sledovaného softwaru, abyste zabránili neustálému stahování a instalaci nesprávné verze. Kromě toho by pro webové stránky měl existovat bílý seznam. PS: Používám profesionální verzi, která byla k dispozici ke stažení zdarma na webu nabízejícím dárky před nějakou dobou.“
  • „Snadné použití. Chrání také před toolbary prohlížeče.“