Top10Antivirus
Zveřejnění inzerenta
Panda

Recenze Panda

9,3
Velmi dobrý
Náš verdikt: Ostatní vám budou účtovat navíc za VPN. Panda Security obsahuje základní VPN pro všechny. To samo o sobě z něj dělá antivirový balíček, který stojí za zvážení.

O společnosti

Společnost Panda Security byla založena v roce 1990 ve španělském Madridu. V roce 2005 byli čtvrtým největším prodejcem antivirových programů na světě. Mají dceřiné společnosti v USA a Velké Británii a franšízy ve 44 zemích. V roce 2009 přesunula americká dceřiná společnost své sídlo do Orlanda na Floridě. Společnost v současné době zaměstnává přibližně 450 lidí a odhadovaný roční příjem je 66,1 mil. USD.

Ocenění

Panda Security postupně získává další a další ocenění a trofeje Editor’s Choice. Některá významná minulá ocenění zahrnují několik cen Real-World Protection od AV-Comparatives. Mezi další ocenění patří cena Editor's Choice od PCMag.

A mimochodem, pokud hledáte obchodní řešení, Panda je jasným vítězem se svým softwarem Adaptive Defense. IT Pro, který je považován za jeden z nejvlivnějších britských technologických webů, udělil v září 2018 pětihvězdičkovou recenzi pro Panda Adaptive.

Bezpečnostní funkce

Pro průměrnou domácnost je dle našeho názoru Panda Dome Advanced pravděpodobně nejlepší balíček. Zahrnuje antivirový program, ochranu wi-fi, osobní bránu firewall a ochranu před ransomwarem a všemi typy virů. Kromě toho nabízí také rodičovskou kontrolu.

Podle recenze PCWorld vám ochrana Wi-Fi umožňuje na první pohled zjistit, co se děje s vaší sítí. A i když jeho uživatelské rozhraní nemusí být zcela intuitivní, úroveň bezpečnostních kontrol, který na router získáte, je okamžitá a užitečná. Pokud režim připojení na vašem routeru není považován za dostatečně bezpečný, Panda doporučí změnu.

Panda získala některé působivé výsledky testů od AV-Comparatives. Je důležité si uvědomit, že i když jsou tyto testy založeny na bezplatném antivirovém programu Panda, profesionální balíčky jsou stavěny podobně. Ve svém nejnovějším testu Panda zablokovala 100% příkladů použitých v testu ochrany v reálném světě a 99,99% příkladů malwaru, s nimiž byla testována.

O antiviru Panda není pochyb. Jsou to působivé výsledky.

Další funkce

Od bezplatné až po prémiovou verzi má Panda Security vynikající sadu funkcí. Funkce, které se snadno implementují, nabízejí úplné zabezpečení díky lehkému softwaru, který váš systém nezpomalí. I když je omezená, bezplatná verze je ve své podstatě vynikající.

Jejich prémiové balíčky sahají od balíčku Essential po balíček Premium. Balíček Essential zahrnuje bránu firewall a ochranu Wi-Fi. Další na řadě je balíček pokročilé ochrany, který zahrnuje také ochranu před ransomwarem a všemi viry a rodičovskou kontrolu. Jejich kompletní balíček, který představuje další úroveň přidává ochranu dat a správce hesel, zatímco balíček nejvyšší úrovně, Premium, přidává prémiovou plnohodnotnou VPN.

Snadnost použití a výkon

Panda má snadné uživatelské rozhraní, které je sjednoceno ve všech zařízeních. Je uživatelsky přívětivé a snadno se v něm orientuje. Další výhodou je, že všechny programy Pandy jsou odlehčené, což znamená, že nevyčerpají systémové procesy a nezpomalí jiné otevřené programy.

Počet licencí a podrobnosti o balíčku

Antivirus pro Windows se skládá ze čtyř různých úrovní ochrany, zatímco Antivirus pro Mac se skládá ze dvou úrovní ochrany.

Verze pro Windows obsahuje Panda Dome Essential, Panda Dome Advanced, Panda Dome Complete a nakonec Panda Dome Premium. Pokud jste uživatelem systému Mac, máte na výběr možnosti Essential nebo Premium.

Všimněte si, že všechny obsahují bezplatné zkušební verze, takže je máte šanci otestovat před rozhodnutím o nákupu.

Panda Security nabízí ohromující řadu funkcí. Pokud trávíte spoustu času online surfováním, stahováním nebo čímkoli jiným, budou tyto funkce pro vás dobrým řešením.

Zákaznická podpora

Pro ty, kteří hledají antivirus doplněný výjimečnou podporou, nehledejte nic jiného než Panda Security. Standardní podpora je nabízena telefonicky od pondělí do pátku od 8:00 do 17:00 a pro ty, kteří mají prémiový balíček, je k dispozici telefonická podpora 24/7. K dispozici je také webová podpora a e-mailová podpora - Panda je jednou z nejlépe hodnocených organizací z hlediska podpory v antivirovém průmyslu.

Sečteno a podtrženo

Dokonce i bezplatný antivirový balíček, který Panda nabízí zdarma, nabízí vynikající ochranu. Je tedy jen rozumné, že prémiové balíčky nabízejí ještě mnohem více. A i když prémiový software není levný, o čemž nelze pochybovat, stojí za to. Pokud jde o antivirový software, Panda ví, co dělá.


Panda Srovnání Výrobků

NEZBYTNÝ
POKROČILÝ
KOMPLETNÍ
PREMIUM
Antivirová ochrana pomocí brány firewall
Antivirová ochrana v reálném čase u zařízení Mac a Android
Zdarma VPN – omezeno na 150 MB / den
Chraňte svou WiFi síť před hackery a zvědavými sousedy
Skenujte externí zařízení / zařízení USB a chraňte je před jakýmkoli druhem hrozeb
Rodičovská kontrola
Ochrana identity pro online zabezpečení při procházení, nakupování a bankovnictví
Kybernetické útoky na ransomware a pokročilá ochrana před hrozbami
Datový štít – šifrujte svá důvěrná data
Správce hesel
Nástroj pro čištění
Prémiová neomezená VPN
Neomezená prémiová technická podpora 24/7
Napsat recenzi na Panda
Sdílejte své myšlenky s ostatními
Captcha
Panda Uživatelské Recenze
  • „Dělá, co má. Dělá to, co by měl, a bezchybně. Nekomplikované a snadno použitelné.“
  • „Skvělé! Najednou jsem měl 3 aktivní viry. Jedno stisknutí tlačítka a žádný virus už nebyl aktivní.“
  • „Mám ho na všech svých zařízeních, to mluví za vše.“
  • „velmi velmi dobrý“