Top10Antivirus

Nejlepší antivirové aplikace pro mobilní telefony

Malware je v případě smartphonů na vzestupu. Chraňte své zařízení předními antivirovými aplikacemi, které jsou dnes k dispozici.

Zveřejnění inzerenta

výrobek roku 2024
Ušetřete 80 %
up1
TotalAV

Oceněný antivirový program, kterému důvěřuje 10 milionů lidí na celém světě.

 • Nepřekonatelný v poměru hodnota/cena
 • Víceúrovňová antivirová ochrana a výjimečná míra odhalení virů
 • Zahrnuje VPN, Firewall a mnohé další bezpečnostní systémy
 • Ušetřete 84 % na nejnovější edici pro rok 2024 prostřednictvím našeho odkazu!
9,8
Nejlepší pro mobilní zařízení a tablety
246,09 Kč
Od 49,22 Kč
Navštivte webovou stránku
Ušetřete 67 %
2
Norton

Norton je jednou z nejznámějších společností na poli antivirů – a je k tomu dobrý důvod…

 • Ochraňte svůj PC, Mac nebo telefon
 • Společnost získala ocenění Nejlepší ochrana od AV-TEST
 • Příslib dokonalé antivirové ochrany (garance vrácení peněz)
 • Nejlepší funkce rodičovské kontroly
9,5
Skvělý
1 719,00 Kč
Od 575,00 Kč
Navštivte webovou stránku
k dispozici v češtině
Ušetřete 50 %
3down
Panda

Pokročilý antivirus s mnoha přidanými funkcemi za neuvěřitelnou cenu + VPN ZDARMA. Důrazně doporučujeme nový bezpečnostní balíček!

 • Nejvyšší úroveň ochrany
 • V každém balíčku je zdarma VPN
 • Čisté uživatelské rozhraní
 • Žádný vliv na výkon
9,4
Velmi dobrý
1 318,99 Kč
Od 659,49 Kč
Navštivte webovou stránku
Ušetřete 45 %
4
Bitdefender

Bezpečnostní řešení Bitdefender neustále získávají skvělá hodnocení v rámci různých testovacích center a publikacích po celém světě

 • PC MAG Editor's Choice (Výběr editora) - 6 let po sobě!
 • Absolutní zabezpečení pro Windows, Android, Mac a iOS
 • 500 milionů spokojených zákazníků po celém světě
 • Rodičovská ochrana nabízí rodičům dodatečné online zabezpečení
9,3
Velmi dobrý
1 699,00 Kč
Od 934,45 Kč
Navštivte webovou stránku
k dispozici v češtině

Potřebujete antivirový software pro své mobilní zařízení? Zde jsou některá děsivá fakta...


Jen v září 2019 vědci odhalili v Obchodě Play celkem 172 infikovaných aplikací. A to nejhorší? V době, kdy je zjistili bezpečnostní experti, tyto aplikace nashromáždily více než 335 milionů instalací.

Aplikace předstírají, že jsou legitimními službami, včetně her, utilit, fotografického softwaru a fotogalerií.

Bylo zjištěno, že rodina Android.Joker je mimo jiné součástí nástrojů pro Android, zásuvných modulů pro fotoaparáty a editorů obrázků. Joker obsahuje některé typické funkce trojského koně, včetně instalace backdooru k udržení vytrvalosti, krádeže citlivých údajů o telefonu a uživatelích a zvláštní náchylnosti ke krádeži finančních informací.

Předpokládá se, že tyto aplikace ovlivnily až 800 000 uživatelů Androidu a mohla být odcizena data včetně jmen a informací o lokalitách.

I když je méně pravděpodobné, že se váš Apple iPhone nebo iPad nakazí malwarem ve srovnání se zařízením se systémem Windows nebo Android, neznamená to, že jsou proti němu zcela imunní.

Ať už jde o škodlivé webové stránky, otravné reklamy, sledovače webových stránek nebo jen někoho, kdo odcizí vaše zařízení, když se nedíváte, je spousta věcí, na které byste měli myslet, pokud vlastníte iPhone.

Jako uživatel smartphonu je ve vašem mobilním zařízení uloženo tolik z vašeho osobního života, včetně bankovních přihlašovacích údajů, soukromých fotografií, e-mailů, sociálních médií a mnoha dalších. Nyní si představte, že všechna tato data budou odcizena, ztracena nebo pozměněna bez vašeho svolení. Asi s námi budete souhlasit v tom, že naše mobilní zařízení jsou ve skutečnosti více vystavena narušení bezpečnosti a soukromí než stolní počítače nebo notebooky.

Virům a dalšímu malware ve skutečnosti nezáleží na tom, jaké zařízení máte. Ačkoli jsou iPhony určitě bezpečnější než zařízení Android, malware může proniknout i do vašeho iPhone, protože tyto škodlivé programy mají často schopnost přeskakovat ze zařízení na zařízení, například prostřednictvím e-mailu, prostřednictvím místního připojení Wifi v hotelu nebo na letišti nebo prostřednictvím SMS a dalších messengerových služeb.

Myslíte si, že se to moc neděje? Podle nedávných statistik dochází k hackerskému útoku každých 39 sekund a každý rok postihuje jednoho ze tří Američanů. To je přesně to, pro co je antivirová aplikace navržena - aby zabránila odcizení dat z vašeho smartphonu.

Pokud se nechcete stát obětí internetové kriminality, je naprosto nezbytné mít na svých zařízeních nainstalované nejlepší bezpečnostní aplikace.


Jak testujeme nejlepší bezpečnostní aplikace pro smartphony


Mnoho významných poskytovatelů antivirů a zabezpečení má produkty, které jsou speciálně přizpůsobeny zařízením, která běží na mobilních operačních systémech, jako jsou Android a iOS.

V našem žebříčku a výzkumu jsme se konkrétně zaměřili na následující faktory:

1. Jak dobře antivirová aplikace chrání tato zařízení před viry, ransomwarem, trojskými koňmi a dalším malwarem
2. Jak moc ovlivňuje pracovní paměť a rychlost zpracování
3. Které funkce zabezpečení kromě antivirové ochrany jsou nabízeny
4. Recenze předními nezávislými testovacími laboratořemi, spotřebiteli i zákazníky.


Nutné funkce předních antivirových aplikací pro váš mobil:


Nejlepší antivirové aplikace nechrání vaše zařízení pouze před malwarem, viry nebo trojskými koňmi. Bezpečnostní aplikace, které doporučujeme výše, dokážou následující:

+ Denně kontrolují vaše zařízení na nové viry a nejnovější hrozby v reálném čase, abyste měli jistotu, že je vaše zařízení chráněno 24/7.
+ Důsledně čistí váš telefon, čímž zvýšíte prostor v paměti.
+ Odstraňují nepoužívané a nadbytečné aplikace, aby prodloužily výdrž baterie zařízení.
+ Automaticky zálohují osobní soubory ze zařízení, takže pokud někdy ztratíte telefon, jsou vaše důležitá data vždy bezpečně uschována v cloudu.
+ Umožní vám anonymní surfování prostřednictvím vestavěné sítě VPN, abyste zvýšili své soukromí.
+ Dokáží zajistit bezpečné připojení na veřejných Wi-fi sítích, když jste na letišti, v hotelu nebo v jiných veřejných místech.
+ Pokročilá funkce „Najít můj telefon“, která vyhledá vaše zařízení v případě ztráty nebo odcizení.
+ A ještě mnohem více...

Všechno výše uvedené zvýší vaši bezpečnost, aniž by zpomalilo telefon nebo negativně ovlivnilo vaši uživatelskou zkušenost.

Náš seznam nejlepších antivirových aplikací vám poskytne extra ochranu, kterou potřebujete k plnému využití vašeho zařízení, aniž byste se museli bát hackerů, ransomwaru nebo jiných nepříjemností!

Často kladené otázky (FAQ)


Potřebují mobilní telefony antivirovou aplikaci?

Ano, naše smartphony jsou v podstatě ruční počítače. To znamená, že váš mobilní telefon je stejně náchylný na viry jako váš stolní a přenosný počítač. Existuje mnoho způsobů, jak mohou zločinci narušit obranu vašeho telefonu. Mezi události, které mohou představovat hrozbu, patří stahování nedůvěryhodných aplikací, ztráta telefonu, veřejné WIFI, útoky typu man-in-the-middle a další.

Může se zařízení Android nakazit viry?

Bohužel ano. Kód systému Android je open source, díky čemuž je obzvláště zranitelný vůči malwaru a dalším škodlivým hrozbám. Android také dominuje na trhu OS se 72% podílem, což z něj činí atraktivní cíl pro hackery. Váš telefon může zachytit virus prostřednictvím falešných textových zpráv nebo e-mailů, falešných aplikací, veřejných WIFI nebo škodlivých reklam.

Může se iPhone nakazit malwarem?

I když není tak náchylný jako zařízení Android, mohou se iPhony také infikovat malwarem a viry. To se stává stále častějším, zejména prostřednictvím infikovaných e-mailů nebo stahováním aplikací mimo App Store.

Jak poznám, že můj telefon byl napaden virem nebo malwarem?

Existují určité znáky, na které si musíte dávat pozor. Pokud se baterie vašeho telefonu vyčerpá rychleji, než jste čekali, začnou se zobrazovat aplikace, které si nepamatujete, že jste stáhli, budete bombardováni vyskakovacími reklamami, aplikace se náhle zhroutí nebo pokud je vaše využití dat neobvykle vysoké, měli byste určitě spustit antivirový program a skenovat telefon.

Jak zjistím, zda je s mým telefonem kompatibilní antivirový program?

Nejlepší antivirové aplikace, které na této stránce doporučujeme, jsou kompatibilní s hlavními značkami smartphonů, mimo jiné: Samsung Galaxy, Apple iPhone, Google Pixel, Motorola, Huawei, Xiaomi, OnePlus a LG.

Zřeknutí se odpovědnosti

10nejlepsichantiviru.cz je bezplatná služba. Jsme podporováni uživateli. Antivirové společnosti, které na této stránce doporučujeme, nám platí poplatky pouze v případě, že kliknete na odkaz a program si zakoupíte skrze naši stránku. Toto ovlivňuje pořadí, skóre a pořadí, v nichž zobrazujeme společnosti (a jejich produkty). Umístění antivirového programu na našem seznamu NEZNAMENÁ, že nám za to daná společnost platí. Nezveřejňume zde všechny dostupné poskytovatele antivirové ochrany, ale pouze ty, které jsme zhodnotili. Snažíme se, aby údaje na této stránce byly co nejaktuálnější. Nemůžeme však zaručit, že jsou v době, kdy si web prohlížíte, zcela aktuální. Veškeré ceny na této stránce jsou přepočteny z USD, takže může dojít k drobným odchylkám kvůli změnám kurzu.