Top10Antivirus
TotalAV

Recenze TotalAV

9,8
Celkově nejlepší
Náš verdikt: Nejlepší antivirový balíček vůbec. Skvělý výkon + mnoho dodatečných funkcí. Ušetřete 84 % na nejnovější edici pro rok 2024 prostřednictvím našeho odkazu!


O společnosti

Společnost, která stojí za programem TotalAV, se jmenuje SS Protect. Jedná se o společnost se sídlem v Hampshire ve Spojeném království, která má přibližně 40 zaměstnanců. Další pobočku otevřela společnost SS Protect ve Venice v Kalifornii.

Bezpečnostní funkce

Ať už se jedná o prémiovou či bezplatnou verzi, v každém případě nabízí program TotalAV bohatý bezpečnostní program. Bezplatná verze obsahuje základní funkce, které zajistí ochranu vašeho zařízení. Tyto funkce jsou jednoduché, ale velmi účinné. Existují tři úrovně prémiových verzí, balíček Ultimate vám poskytne základy z bezplatné verte + ochranu v reálném čase, ochranu smartphonu a další funkce.

TotalAV zaznamenal skvělé výsledky v detekci phishingových stránek a překonal anti-phishingový software zabudovaný do několika internetových prohlížečů.

Další funkce

Antivirový balíček TotalAV Ultimate obsahuje správce hesel s názvem Safe Password Vault, VPN a nástroj pro optimalizaci a ochranu Smartphone Jedná se o funkci pro více platforem typu vše v jednom, která vás ochrání bez ohledu na to, kde jste, v kanceláři, doma nebo na cestách. S Optimizerem můžete zrychlit výkon při bezpečném procházení, nemluvě o zvýšení paměti telefonu.

Další doplněk Bezpečné prohlížení VPN znamená, že můžete zůstat v naprosté anonymitě na cestách. (Upozorňujeme, že tento doplněk se prodává samostatně.)

Snadné použití a výkon

Už vás nebaví matoucí uživatelské rozhraní, v němž je obtížné se orientovat? Pak je TotalAV jasným vítězem. Jeho hlavní stránka je dobře uspořádaná a rozdělená do čtyř funkčních oblastí, které jsou jasně identifikovatelné a snadno sledovatelné. Navigace na tomto hlavním palubním panelu je hračka.

Ještě předtím, než program otevřete, vás TotalAV překvapí snadností procesu instalace. Není třeba trávit hodiny výběrem možností a ručním nastavením různých funkcí.

Ať už pracujete na jakékoli platformě, Windows, Mac, iOS nebo Android, můžete si být jisti, že tento jednoduchý, ale výkonný program nebude mít vliv na vaši práci nebo hraní. Systémové procesy jsou zjednodušeny a umožňují vám nerušeně pracovat nebo hrát hry.

TotalAV průběžně kontroluje váš systém - hledá problémy, které by mohly mít vliv na výkon, a poté je řeší. Také, pokud jste v bodě, kdy je váš pevný disk téměř plný, a neustále hledáte věci, které chcete smazat, má TotalAV funkci, která vyhledává duplikáty a zbavuje se jich. To vše se provádí na pozadí, aniž by to ovlivnilo rychlost vašeho systému.

Počet licencí a podrobnosti o balíčku

Pokud hledáte bezplatnou verzi, můžete si ji stáhnout do jednoho zařízení, ale uvědomte si, že se nejedná o plně vybavený program. Pokud se rozhodnete pro celý program, nabízejí 30denní záruku vrácení peněz, takže u produktu máte v zásadě testovací období. Tato samotná nabídka s nulovým rizikem by měla stačit k tomu, abyste TotalAV vyzkoušeli!

V balíčku Ultimate jsou některé významné doplňky, mezi něž patří Password Vault, Smart Phone Optimizer & Protection pro zařízení iOS a Android a Safe Surfing VPN. Pokud se jedná o programy, které ještě nemáte, pak je balíček Ultimate rozhodně dobrý nápad. VPN jsou stále důležitější pro ochranu našich dat a ochranu před těmi, kteří by nás mohli ohrožovat. Může se stát, že i přes vyšší náklady je verze Ultimate pro vás nákladově nejefektivnější.

Upozorňujeme, že i když je bezplatná verze TotalAV vynikajícím programem, neobsahuje ochranu v reálném čase. Takže podle našeho názoru byste se měli rozhodnout pro přechod na některou z prémiových verzí, i když se rozhodnete pro prémiovou verzi nižší úrovně.

Zákaznická podpora

TotalAV nabízí hvězdnou podporu. Máte možnost prohledat články a FAQ jejich znalostní báze nebo přejít přímo ke zdroji a kontaktovat je prostřednictvím telefonu, e-mailu nebo chatu.

Sečteno a podtrženo

Bezplatná verze je velmi schopná, pokud jde o ochranu před malwarem, ale naše doporučení je podívat se přinejmenším na antivirový balíček Midrange Pro. Úžasná ochrana spolu s úžasnými přidanými funkcemi a hvězdnou zákaznickou podporou činí z tohoto balíčku jasného vítěze!


TotalAV Srovnání Výrobků

TotalAV Ultimate Antivirus
TotalAV Antivirus Pro
TotalAV Essential Antivirus
Platformy
PC, Mac, Android, iOS
PC, Mac, Android, iOS
PC, Mac, Android, iOS
Počet licencí zařízení
5
3
1
Pokročilá ochrana proti ransomwaru
Antivirová ochrana v reálném čase
Ochrana proti virům, trojským koníčkům, spywaru a malwaru
Ochrana před phishingovými podvody
Uvolněte systémový prostor čističem disku
Nástroje pro výkon a optimalizaci PC
Vzdálená ochrana firewallem
Zůstaňte v bezpečí online s rozšířením Webový štít
Čistič a správce webového prohlížeče
Antivirus eBook
Bezpečný trezor hesel
Superrychlá podpora s prioritou 24/7
Optimalizace a ochrana chytrých telefonů
30denní záruka vrácení peněz
Napsat recenzi na TotalAV
Sdílejte své myšlenky s ostatními
Captcha
TotalAV Uživatelské Recenze
 • „Běží bez povšimnutí na pozadí. Od té doby, co jsem dostal tento program TotalAV, jsem neměl problémy s viry. Jsem velmi spokojený!“
 • „Podařilo se odstranit virus :) Skvělý antivirus - dokonce i bezplatná verze! :)“
 • „Je opravdu super! Můj počítač běží rychleji. Doporučuji ho. Škoda, že profesionální verze není zdarma.“
 • „vyčistil můj počítač a zlepšil jeho chod. 1*!“
 • „Jsem spokojený s bezplatnou antivirovou kontrolou totalav. Skeny jsou prováděny dobře a rychle.“
 • „Dobrý den ... V tomto digitálním věku je naprosto nezbytné, aby vaše osobní informační zařízení byla chráněna před spywarem, adwarem, phishingem nebo dokonce roboty a exploitwarem. Myslím, že TotalAV má tyto úkoly dobře pod kontrolou... a mají malé přidané funkce pro čištění mezipaměti, udržování paměti RAM a čisté sítě... Jsem rozhodně spokojen s TotalAV a mohu tento software doporučit s dobrým svědomím! Zdravím DD.“
 • „Ve svém kruhu přátel jsem první s antivirovou ochranou pro mobilní telefon. Na začátku roku 2019! Díky TotalAV i zdarma! Také jsem nainstaloval čistič. Velmi doporučujeme, oba programy. Je to dobrý pocit bezpečně surfovat…“
 • „Zatím jsem moc spokojený, funguje hodně dobře hlavně proti otravným reklamám.“
 • „Velká míra zabezpečení. Už tento software používám 2 roky. Už v bezplatné verzi jsou skvělé funkce, ale koupila jsem si verzi pro a můžu určitě doporučit!“
 • „Bezplatná verze funguje skvěle, ale chtějí po mně, abych si koupil tu placenou - podle mě docela drzost…“
 • „Velmi snadno se používá a opravdu mi zrychlil systém. Tento výrobek bych doporučil svým známým.“
 • „Tuto stránku mi doporučila sestra a funguje moc dobře, díky“
 • „Snadné používání. Skvělé bezpečnostní funkce a luxusní cena!“