Top10Antivirus
Avira

Recenze Avira

Náš verdikt: Pokud hledáte všestrannou ochranu vašeho zařízení, spolehněte se na program Avira. Surfujte bezstarostně po internetu s vědomím, že je vaše zařízení plně chráněno před nebezpečnými útoky. Avira je dle našeho názoru naprostým vítězem!

O společnosti

Avira byla založena roku 1986 v Německu, jejím zakladatelem byl Tjark Auerbach. Nyní tato společnost zaměstnává přibližně 500 osob a má své kanceláře ve Spojených státech, Číně, Rumunsku a v Nizozemí.

Ocenění

Antivirus Pro od společnosti Avira získal hned několik ocenění, poslední z nich však v roce 2018. Software byl součástí hodnocení programů s názvem Real-Word Protection Test, které prováděla společnost AV-Comparatives, nezávislá organizace hodnotící a testující antivirové softwary. Software Avira se umístil na prvních místech v kategorii Falešná pozitivita a Ochrana, díky čemuž si získal prestižní certifikaci Advance+.

V prosinci roku 2018, získal Antivirus Pro ocenění Top Product v měsíčním testování AV-Tests, kde získal perfektní známky v každé ze tří kategorií – Výkon, Ochrana a Použitelnost.

Bezpečnostní funkce

Avira nabízí jak bezplatnou, tak i placenou pokročilou verzi svého antivirového programu. Všechny verze zaručují ochranu proti virům, adware (reklamní software) a spyware. Všechny verze navíc blokují veškeré známé ransmwarové útoky, stejně jako infikované a/nebo phishingové stránky. Středně pokročilá placená verze vás navíc ochrání i před vyvíjejícím se ransomware.

Jak již bylo zmíněno výše, verze Pro získala hned několik významných ocenění. Každý měsíc roku 2018 získali software nějaké ocenění. Dle posledního testování prováděného AV-Comparatives byla antivirus Aviry schopný blokovat skvělých 98,8% útoků. Avira je antivirus, kterému můžete důvěřovat!

Dodatečné funkce

Hledáte antivirový balíček s dalším funkcemi navíc? Tak to si nenechejte ujít Avira Internet Security Suite. Zde vám bude nabídnuta výhoda ve formě automaticky generovaných a ukládaných hesel. Už si nebudete muset psát své heslo na papírek.

Chcete mít přístup k obsahu z jakéhokoli místa na světě nebo si přejete surfovat anonymně? Prime Suite od Avira zahrnuje navíc i Phantom VPN Pro.

Snadnost používání a výkon

Ať už si zvolíte jakýkoli balíček, můžete si být jistí, že Avira váš systém určitě nezpomalí. Software je velmi jednoduchý a rychlý, proto nebude výkon vašeho systému nijak ovlivněn, ať už poběží jakýkoli proces v rámci antivirového programu.

Uživatelské rozhraní je uživatelsky velmi přívětivé a snadné na použití – na počítačové, i na mobilní verzi.

Počet licencí a podrobnosti o balíčku

V závislosti na tom, jaký balíček si zvolíte, získáte ochranu pro 1 až 5 svých zařízení.

Pokud si zvolíte možnost každoroční platby, ušetříte nějaký ten peníz – tato možnost je finančně jistě nejvýhodnější.

Co se týče jednotlivých balíčků, skočili bychom rovnou do balíčku Prime, jelikož obsahuje VPN. Středně pokročilý balíček zahrnuje správce hesel (Password Manager), což je sice skvělé, ale myslíme si, že opravdu stojí za to připlatit si za nejpokročilejší balíček.

Zákaznická podpora

Avira nenabízí podporu prostřednictvím chatu. Můžete však využít možnosti telefonní či e-mailové podpory, pokud jste jedním ze zákazníků vlastnících prémiové produkty. Zákaznická podpora disponuje velmi pokročilými znalostmi tematiky, proto většinou obdržíte okamžitou a velmi užitečnou odpověď.

Shrnutí

Pokud na trhu sháníte nový antivirový software, můžete si být jistí, že balíčky společnosti Avira splní - a možná i překonají – vaše požadavky. Hned několik jejich služeb je možné si objednat „na míru“, což je skvělá příležitost pro ty z vás, kteří si přejete balíček funkcí připravený přímo podle vašich představ.

Když porovnáme ceny společnosti Avira s ostatními společnostmi na trhu, na první pohled se Avira může zdát o něco dražší. Když však vezmeme v úvahu ochranné funkce, které její balíčky nabízejí, nezbývá nám než konstatovat, že tyto ceny opravdu odpovídají kvalitě produktu, který obdržíte.

Software je navíc možné použít na všech typech zařízení – dostupná je jak počítačová, tak i mobilní verze. Co víc si zákazník může přát?


Avira Srovnání Výrobků

Avira Antivirus Pro
Avira Internet Security Suite
Avira Prime. Pro všechna vaše zařízení
Blokuje malware a infikované stránky
Generuje jedinečná a silná hesla
Kontroluje zranitelnost vaší domácí sítě
Opravuje 200 nastavení soukromí
Automaticky aktualizuje váš software a ovladače
Upozorní vás na zranitelné online účty
Blokuje pokročilé útoky ransomwaru
Zahrnuje zákaznickou podporu
Optimalizuje vaši rychlost pomocí 30 prémiových nástrojů pro vyladění
Anonymizuje a zajišťuje vaše surfování pomocí neomezené VPN
Zabezpečuje 5 zařízení
Zahrnuje prémiové aplikace pro Android a iOS
Napsat recenzi na Avira
Sdílejte své myšlenky s ostatními
Captcha
Avira Uživatelské Recenze
  • „Opravdu nikdy mě nezklame. Doporučuji!“
  • „Jsem super spokojený. Tento software vlastním téměř rok. Funguje spolehlivě a včas varuje před hrozbami.“
  • „Antivirus je dobrý, ale u bezplatné verze po vás vždy chtějí, abyste upgradovali (za peníze)“
  • „Opravdu dobré. Tento software několikrát zachránil život mým počítačům. Děkuji :D“
  • „Je skvělý! Poskytuje slušné zabezpečení a snadno se používá.“
  • „Velmi dobrá základní ochrana. Okamžitě najde malware a viry, díky čemuž je pouze doporučitelný“
  • „Prostě super! Dobrý a užitečný software. Nelze nedoporučit!“
  • „Velmi dobré. Vždy funguje.“
  • „Skvělé! Právě jsem ho otestoval a funguje to skvěle!“
  • „Nutnost pro nové majitele chytrých telefonů! Velmi dobré...“