Top10Antivirus
Zveřejnění inzerenta
Intego

Recenze Intego

Náš verdikt: Intego poskytuje uživatelům Mac a PC velmi dobrou ochranu, která zahrnuje výkonný antivirus a také další pěkné funkce, jako je rodičovská kontrola a nástroje pro čištění souborů. Prostřednictvím našeho odkazu získáte speciální 50% slevu, což z tohoto programu činí nejlepší volbu pro majitele počítačů Mac, a to jak z hlediska výkonu, tak z hlediska poměru výkon-cena.

V této recenzi antiviru Intego se zabýváme funkcemi a spolehlivostí tohoto antiviru, který byl původně vyvinut speciálně pro operační systém Mac, ale v poslední době byl také zpřístupněn uživatelům počítačů se systémem Windows.

Obvykle koluje mýtus, že počítače Mac nemohou viry infikovat, a proto si nemusíte instalovat žádný software, který by váš Mac před viry chránil. To ale není pravda a tento mýtus ponechává tisíce uživatelů počítačů Mac zranitelných vůči všem druhům virů a malwaru, které mohou váš počítač a všechny soukromé informace ohrozit.

Intego je jednou ze společností, která tento problém řeší antivirem, který jsme označili za nejlepší antivirový software pro Mac. Jaké působivé vlastnosti Intego má? Proč je tak vysoce hodnocený? Více odhalíme níže.

O společnosti

Uživatelé počítačů Macintosh mohou využívat software vytvořený společností Intego od roku 1997. Společnost tvrdí, že je jediná, která pracuje výhradně na bezpečnostních produktech pro produkty Apple. Mají dokonce ochranu pro iPhony a iPady.

Programy, které vytvářejí, jsou navrženy tak, aby byly inkluzivní, aby je mohly používat profesionálové a bezpečnostní experti, ale také průměrný domácí uživatel.

Společnost Intego stále pracuje na vyvíjení svých produktů stejně tak, jak se vyvíjejí nové počítače Mac, aby byl jejich program vždy aktuální vzhledem k operačnímu systému.

Společnost od svého uvedení také získala řadu ocenění.

Ocenění

Společnost získala řadu certifikací i ocenění. Ty ukazují spolehlivost jejich produktů. Ocenění, která společnost Intego získala, zahrnují:

Cena Top Ten Review Award of Excellence 2016
Macworld Editors Choice 2014
AV Comparatives Approved 2016
Mac Informer: Výběr redaktorů 2014

Společnost také obdržela řadu mimořádně působivých recenzí, včetně jedné z About.com (5 hvězdiček). Tento software je dobře přijat mezi mnoha časopisy Mac.

Podle AV-TEST, přední německé antivirové laboratoře, má Intego 100% míru detekce malwaru macOS.

Bezpečnostní funkce

Mezi bezpečnostní funkce antivirového softwaru Intego patří ochrana před malwarem Macintosh i PC. Mnoho lidí používá na svém počítači Mac operační systém Windows. Viry můžete také přenášet, ale i proti tomu budete s programem od Intego chráněni. Pokud provozujete počítač samostatně, bude vám moci být nabídnuta v tomto smyslu ochrana v souvislosti s Panda.

Automatické kontroly jsou vynikající funkcí, soubory budou při otevření skenovány. Chráněni budete po celou dobu používaná svého Macu.

Antivirus také kontroluje aktualizace, což znamená, že jsou vyhodnocovány a detekovány nové hrozby.

Jednoduché rozhraní je další velkou výhodou a sedí ke značce Macintosh. Software běží efektivně a jeho použití a monitorování je velmi snadné.

Firewall zaměřený na lokalitu je navržen tak, aby chránil váš Mac, když cestujete a používáte nové sítě. Blokuje také připojení z nedůvěryhodných zařízení a chrání váš mobilní hotspot.

Součástí balení je Intego NetBarrier, což je obousměrný firewall, který poskytuje funkce proti spywaru. Dá vám vědět, když se otevře nové připojení, a umožní vám zablokovat kohokoli, kdo se pokusí o vzdálený přístup k vašemu Macu.

Další funkce

Přidané bonusy, jako jsou e-mailová upozornění, když je nalezen a odstraněn virus, vám také poskytnou trochu lepší představu o tom, co software dělá a kdy jste v ohrožení.

Kromě skenování počítače a softwarů lze automaticky skenovat také jakékoli externí úložiště připojené k vašemu zařízení, například externí pevné disky.

Software se navíc může pochlubit i těmito funkcemi:

- Rodičovská kontrola s blokováním webových stránek a aplikací
- Chrání citlivé osobní informace
- Cleaner zrychluje a organizuje váš počítač
- Software Personal Backup pro rychlé a snadné obnovení v případě havárie

Snadné použití a výkon

Jeho použití už nemůže být jednodušší. Jednoduché rozhraní poskytuje jasné pokyny a mnoho různých možností. Svému softwaru Intego můžete říci, jak zacházet s novými připojeními a novými zařízeními, kdy vám zasílat oznámení a kterým zařízením a sítím důvěřovat. To vše lze provést snadno, i když jste úplný začátečník.

Počet licencí a balíčků

Pro naše čtenáře máme speciální nabídku Intego. Namísto standardní ceny za licenci ve výši 800 Kč ročně můžete získat licenci pouze za 400 Kč ročně.

Pokud si koupíte delší dvouletou licenci, jsou k dispozici další slevy.

Antivirus Intego lze zakoupit také s licencí pro více počítačů a zařízení. Až pět počítačů může být chráněno za 680 Kč ročně, nebo pokud si zakoupíte dvouletou licenci, stojí to pouze 1 260 Kč (namísto běžné ceny 2 700 Kč). Tyto druhy balíčků jsou skvělé pro malé kanceláře a domácnosti s několika různými počítači a jsou k dispozici pouze prostřednictvím našeho odkazu.

Zákaznická podpora

Zákaznická podpora Intego je dalším z důvodů, proč si společnost získala svoji skvělou reputaci. Jejich webové stránky mají vynikající znalostní základnu, což znamená, že obvykle můžete najít odpověď na jakýkoli dotaz okamžitě.

Pokud nemůžete najít odpověď ve znalostní bázi, existuje také fórum, které vám umožní vyhledat, zda již někdo odpověděl na otázku, kterou si pokládáte vy. Pokud ani jedna z těchto metod nepomůže, společnost provozuje systém podpory na lístky, je třeba na jejich stránkách vyplnit jednoduchý formulář a pracovník jejich podpory se vám ozve.

Sečteno a podtrženo

Specializace společnosti Intego na Mac je obrovskou výhodou. Jejich software je intuitivní a jeho instalace a obsluha je výjimečně snadná, ať už máte jakékoli znalosti operačního systému Mac. Rovněž se rychle přizpůsobují novým systémům OS, které má Apple tendenci vydávat.

V roce 2020 společnost Intego uvedla verzi svého softwaru pro PC, takže již není omezena na uživatele počítačů Mac!

Snadné použití však není hlavní výhodou - při veškerém používání počítače víte, že vám nehrozí nebezpečí z malware. Díky plné a spolehlivé ochraně byl oceněný software Intego označen za nejlepší antivirus pro Mac na našem webu.
Napsat recenzi na Intego
Sdílejte své myšlenky s ostatními
Captcha