Top10Antivirus

Nejlepší antivirový software 2024 pro Mac

Pokud vlastníte Mac a chcete vědět, který antivirový software nabízí nejlepší ochranu, jste na správném místě. Na tomto webu uvádíme nejlepší antivirové programy pro Mac pro rok 2024. Každý produkt v tomto seznamu byl vybrán, protože je speciálně navržen k ochraně systémů Mac a má vysoké skóre v identifikaci a odstraňování virů a malwaru.

Zveřejnění inzerenta

výrobek roku 2024
Ušetřete 84 %
up1
TotalAV

Oceněný antivirový program, kterému důvěřuje 10 milionů lidí na celém světě.

 • Nepřekonatelný v poměru hodnota/cena
 • Víceúrovňová antivirová ochrana a výjimečná míra odhalení virů
 • Zahrnuje VPN, Firewall a mnohé další bezpečnostní systémy
 • Ušetřete 84 % na nejnovější edici pro rok 2024 prostřednictvím našeho odkazu!
9,8
Nejlepší pro Mac
3 006,00 Kč
Od 479,00 Kč
Navštivte webovou stránku
Ušetřete 54 %
2
Norton

Norton je jednou z nejznámějších společností na poli antivirů – a je k tomu dobrý důvod…

 • Ochraňte svůj PC, Mac nebo telefon
 • Společnost získala ocenění Nejlepší ochrana od AV-TEST
 • Příslib dokonalé antivirové ochrany (garance vrácení peněz)
 • Nejlepší funkce rodičovské kontroly
9,5
Skvělý
1 719,00 Kč
Od 799,00 Kč
Navštivte webovou stránku
k dispozici v češtině
Ušetřete 50 %
3
Panda

Pokročilý antivirus s mnoha přidanými funkcemi za neuvěřitelnou cenu + VPN ZDARMA. Důrazně doporučujeme nový bezpečnostní balíček!

 • Nejvyšší úroveň ochrany
 • V každém balíčku je zdarma VPN
 • Čisté uživatelské rozhraní
 • Žádný vliv na výkon
9,4
Velmi dobrý
1 318,99 Kč
Od 659,49 Kč
Navštivte webovou stránku
Ušetřete 45 %
up4
Bitdefender

Bezpečnostní řešení Bitdefender neustále získávají skvělá hodnocení v rámci různých testovacích center a publikacích po celém světě

 • PC MAG Editor's Choice (Výběr editora) - 6 let po sobě!
 • Absolutní zabezpečení pro Windows, Android, Mac a iOS
 • 500 milionů spokojených zákazníků po celém světě
 • Rodičovská ochrana nabízí rodičům dodatečné online zabezpečení
9,2
Velmi dobrý
1 699,00 Kč
Od 934,45 Kč
Navštivte webovou stránku
k dispozici v češtině
Ušetřete 60 %
5down
Avast

Avast ochrání váš počítač a obsahuje hned několik důležitých bezpečnostních funkcí, které vaše zařízení udrží bez virů a hackerů.

 • Excelentní skóre v externích testech.
 • Velmi dobrá bezplatná verze softwaru
 • E-maily bez spamu - vaše pošta bude čistá
 • Herní režim je nutností, pokud hrajete online hry
8,8
Velmi dobrý
1 690,00 Kč
Od 676,00 Kč
Navštivte webovou stránku

Opravdu Mac potřebuje antivirový software?


Navzdory skutečnosti, že počítače Mac mohou být napadeny méně často než jiné platformy, jako je Windows, nejsou neporazitelné.

Je pravda, že Macy jsou obecně bezpečnější než jejich bratři Windows, a to ze dvou důvodů: Technicky je Mac těžší zneužít než Windows PC. Apple je velmi obeznámen s bezpečností a jeho operační systémy mají tendenci být těžší k infiltraci než Windows.

Druhým důvodem je, že počítačů Mac je méně než počítačů se systémem Windows. Takže pokud jde o počítače Mac, existuje méně cílů, které by kybernetičtí činitelé mohli zneužít, a ty je těžší hacknout. Před několika lety nebyli uživatelé počítačů Mac prostě dost velkou skupinou na to, aby se na ně podvodníci zaměřovali.

Popularita počítačů Mac však roste, takže pokud vlastníte počítač Mac, nedovolte, aby vám výše uvedené zvedlo sebevědomí, co se týče bezpečnosti. Hrozba malwaru se pro uživatele počítačů Mac v poslední době zvýšila. Zjištěné hrozby vzrostly od čtvrtého čtvrtletí roku 2018 do prvního čtvrtletí roku 2019 o více než 60 %. Adware se také stává stále častějším a za stejné období se zvýšil o více než 200 %.

Kyberzločinci jsou stále chytřejší a chamtivější. Po celém světě se nyní odhaduje, že počítačová kriminalita přináší více peněz než celosvětový obchod s drogami!

Rizika se tedy zvyšují, a proto potřebujete ochranu. Výsledkem je, že kybernetická bezpečnost je důležitější než kdy jindy a dobrý antivirus je tím nejlepším místem, kde začít, pokud chcete zůstat v bezpečí online.


Jak vám antivirový software pomáhá chránit se online


Je úžasné, že většina lidí při řízení nepochybuje o nutnosti bezpečnostního pásu nebo při jízdě na kole si automaticky bere helmu. Ti stejní lidé si však zároveň myslí, že mohou strávit hodiny surfováním po webu navštěvováním nejrůznějších stránek, aniž by je chránil slušný antivirový software.

Komplexní antivirový balíček zajistí, že váš počítač Mac nebude obsahovat malware, zrychlí provoz vašeho zařízení a ochrání vás před jakýmkoli potenciálním ransomwarem, phishingem nebo jiným útokem na vaše soukromé soubory a fotografie.

Nejlepší antivirové programy pro Mac, které doporučujeme výše, poběží na pozadí, aniž by zpomalovaly váš systém, takže ani nebudete vědět, že v každém okamžiku chrání váš počítač před všemi obvyklými podezřelými: viry, trojskými koňmi, červy a dalšími formami malwaru.

Kromě ochrany proti malwaru poskytuje slušná sada zabezpečení také spoustu funkcí pro ochranu soukromí a zabezpečení, jako jsou obousměrné brány firewall, ochrana sociálních médií a, pokud máte děti, spousta možností rodičovské kontroly.


Mám si pořídit bezplatný antivirový program pro Mac?


I když pro Mac je k dispozici méně slušných bezplatných antivirových nástrojů než pro Windows, je vždy lepší nainstalovat si bezplatný antivirus než vůbec žádný.

Jak již bylo řečeno, získání placené prémiové sady zabezpečení přináší další zjevné výhody. Bezplatný antivirus vám nenabídne bránu firewall, VPN na ochranu vašeho zabezpečení, neustálé aktualizace zabezpečení v reálném čase, rodičovskou kontrolu, automatické zálohování dat a ochranu e-mailu a ransomwaru.

Stejně jako v životě - dostanete to, za co zaplatíte, a pokud chcete surfovat bez obav o své soukromí, důrazně vám doporučujeme utratit pár babek za získání nejlepšího zabezpečení pro váš Mac.

Placené verze obvykle nabízejí roční předplatné, které stojí méně než 50 $. Pokud si stále nejste jisti, máme aktuálně speciální nabídku na Intego - náš oblíbený antivirus pro Mac. Plnou sadu ochrany si můžete koupit pouze za 24,99 $, původně byste za ni zaplatili 49,99 $! To je 50% sleva, kterou nyní můžete získat prostřednictvím našeho odkazu.

V noci byste doma nenechali odemčené dveře. Váš Mac a iPhone také potřebují ty nejlepší zámky, které vás udrží v bezpečí. Je přeci mnohem snazší útoku zabránit, než poté řešit poškození, které způsobil.

Často kladené otázky (FAQ)


Mohou počítače Mac dostat viry?

Na rozdíl od všeobecného přesvědčení, počítače Mac dostávají viry i další typy malwaru. Nejen to, ale i váš Mac® může být hacknut! Jediným důvodem, proč je mezi uživateli počítačů Mac® menší výskyt hackerů, je to, že se používá mnohem méně. Dává ekonomičtější smysl, aby se hackeři zaměřovali na uživatele Windows, kteří tvoří téměř 90 % trhu, ve srovnání s 10 % u počítačů Mac.

Nemá Mac® již zabudovaný antivirus?

Ano, ale stejně jako Windows Defender je přinejlepším primitivní. XProtect dokáže „detekovat“ pouze několik souborů, které společnost Apple označila jako škodlivé. Pokud hrozba spadá mimo to, co společnost Apple konkrétně uvedla, například útok phishing / ransomware, váš Mac® vás nebude schopen chránit.

Ale jednoduchý reset mě může zbavit virů, že?

Nejprve zde nemluvíme o jednoduchém restartu. Musíte provést obnovení do továrního nastavení, což znamená, že je vymazán celý pevný disk, stejně jako vaše soubory. Dokonce i tehdy neexistuje žádná záruka, že dokáže odstranit všechny stopy virů a malwaru. Vaše nejlepší sázka? Zde platí staré rčení „prevence je lepší než léčba“, takže je lepší chránit váš Mac® slušným antivirovým softwarem.

Zřeknutí se odpovědnosti

10nejlepsichantiviru.cz je bezplatná služba. Jsme podporováni uživateli. Antivirové společnosti, které na této stránce doporučujeme, nám platí poplatky pouze v případě, že kliknete na odkaz a program si zakoupíte skrze naši stránku. Toto ovlivňuje pořadí, skóre a pořadí, v nichž zobrazujeme společnosti (a jejich produkty). Umístění antivirového programu na našem seznamu NEZNAMENÁ, že nám za to daná společnost platí. Nezveřejňume zde všechny dostupné poskytovatele antivirové ochrany, ale pouze ty, které jsme zhodnotili. Snažíme se, aby údaje na této stránce byly co nejaktuálnější. Nemůžeme však zaručit, že jsou v době, kdy si web prohlížíte, zcela aktuální. Veškeré ceny na této stránce jsou přepočteny z USD, takže může dojít k drobným odchylkám kvůli změnám kurzu.