Top10Antivirus
Zveřejnění inzerenta

Recenze BullGuard

-
Nabídka není k dispozici
Náš verdikt: V každou chvíli vznikají nové viry a nová internetová nebezpečí. Zvolte si antivirový balíček, který zůstává aktuální v každé situaci a neustále zlepšuje svoji ochrannou strategii, aby vás maximálně ochrání. BullGuard je právě takový antivirus.

O společnosti

Bullguard založili v roce 2002 v Kodani Morten Lund a Theis Sondergaard. V současné době mají sídlo v Londýně a mají přibližně 100 zaměstnanců v kancelářích po celé Evropě.

V listopadu 2018 společnost Bullguard oznámila partnerství se společností NordVPN, jednou z nejdůvěryhodnějších služeb VPN na světě. Účelem tohoto partnerství je vytvořit komplexní řešení kybernetické bezpečnosti pro dnešní spotřebitelský trh. Bohužel se nezdá, že by existovaly plány na jejich integraci do stávajícího balíčku zabezpečení Internetu. Prodává se jako samostatný produkt.

Ocenění

Bullguard za své antivirové balíčky neustále získává ceny od nezávislých průmyslových autorit. Měsíc po měsíci společnost AV-TEST udělovala balíčku Internet Security ocenění Nejlepší produkt. Společnost AV Comparatives v roce 2018 několikrát udělila certifikáty Advanced za výkon a odstraňování malwaru, v případě výkonu to bylo dokonce ocenění Advanced+. Také si od Tech for Techs přinesli domů cenu za nejlepší bezpečnostní software.

Balíček Premium Protection od společnosti Bullguard je také hoden ocenění. V roce 2018 získal několik ocenění od AV-Comparatives, včetně jejich prestižní Zlaté ceny za ochranu před malwarem.

Bezpečnostní funkce
 
Pokud hledáte dobře řešenou sadu pro zabezpečení, opravdu nemusíte hledat dál. Dokonce i základní verze je solidní program, který nabízí anti-malware, anti-ransomware, bezpečné procházení a Game Booster. Skener zranitelnosti Bullguard, který je také součástí vstupního balíčku, získal v laboratorních testech několik vynikajících výsledků.

Podíváme-li se na balíček Internet Security, který obsahuje bránu firewall chybějící ve vstupním balíčku, získáte plně vybavený program, stále za rozumnou cenu.

Jako celek společnost Bullguard nadále získává nejvyšší známky za ochranu, výkon a použitelnost v testech prováděných programem AV-Test.

Další funkce

Základní verze obsahuje Game Booster. Jak název napovídá, hráči by tento balíček mohli považovat za atraktivní. A Bullguard je jediný antivirus, který má takovou funkci. Poskytuje hráčům ochranu před malwarem tím, že pracuje s jádrovými procesory vašeho počítače, přeskupuje otevřené aplikace na jiná jádra a nechává vaši hru bez špiček a poklesů rychlosti.

Mezi další významné funkce balíčku Internet Security patří rodičovská kontrola a cloudová integrovaná záloha.

Snadnost použití a výkon

AV-testy daly společnosti Bullguard skvělé známky za výkon a použitelnost, což jsou dva faktory, které ovlivňují rychlost vašeho systému. Můžete si být jisti, že vás Bullguard nezpomalí, ať už děláte cokoli Efektivně běží na pozadí a udržuje vás v bezpečí.

Pokud jste vážným hráčem, není tu žádná jiná volba, protože Bullguard zabudoval služby pro tento konkrétní segment trhu do svého jádra, bez ohledu na to, jaký balíček použijete. Hráči jsou velmi citliví na problémy s výkonem a na cokoli, co by mohlo tento výkon ovlivnit. Programy, jako je antivirus, mohou být často zdrojem sekání. U Bullguard tomu tak není. Je vytvořen s ohledem na hráče.

Počet licencí a podrobnosti o balíčku

Bullguard má 3 různé balíčky, počínaje základní úrovní Antivirus, balíkem Internet Security střední úrovně a nakonec balíčkem Premium Protection.

Zákaznická podpora

V závislosti na jazyce, kterým mluvíte, nabízí Bullguard nepřetržitou e-mailovou podporu. Je vak omezena na podporu v angličtině a rumunštině. A opět je to pouze e-mailem. Pro ty, kteří mluví francouzsky, čínsky, dánsky, holandsky, německy nebo švédsky, je vaše e-mailová podpora omezena na 9:00 - 17:00 SEČ.

Mají k dispozici rozsáhlé příručky k produktům i prohledávatelné centrum nápovědy s několika často kladenými dotazy.

A konečně, Bullguard také spravuje poměrně rušné uživatelské fórum s názvem Bullguard Zone. Obecní zákazníci nebo hráči mohou zveřejňovat dotazy nebo obavy a získat odpovědi od svých kolegů nebo zaměstnanců podpory Bullguard.

Sečteno a podtrženo

Nebudeme tvrdit, že se jedná o nejlepší antivirus na trhu, protože tomu tak není. Upřímně řečeno, řekli bychom, že neexistuje nejlepší antivirus, protože každý uživatel a každá domácnost bude mít odlišné a specifické potřeby.Jak je uvedeno výše, pokud jste hráč, pak je to jednoznačně nejlepší volba. Pokud ne, a hledáte relativně levný antivirus (ve srovnání s některými jeho konkurenty), šli bychom do Bullguard. Doporučili bychom rovnou balíčky střední nebo prémiové úrovně, protože relativně malé zvýšení ceny přidává spoustu užitečných funkcí.


BullGuard Srovnání Výrobků

Antivirus
Internetová bezpečnost
Prémiová ochran
1 rok/1 PC
1 rok/více zařízení
1 rok/více zařízení
Antivirus
Antiphishing
Anti-Malware
Anti-Ransomware
Pokročilé strojové učení
Behavioral Engine
Skener zranitelnosti
Game Booster
Zabezpečený prohlížeč
Firewall
Rodičovská kontrola
Cloudové integrované zálohování
Vyladění počítače
Skener pro domácí síť
Ochrana Android
Ochrana macOS
Plně zaoblená ochrana identity
Zdarma automatické aktualizace
Bezplatná podpora živého chatu 24/7
Napsat recenzi na BullGuard
Sdílejte své myšlenky s ostatními
Captcha
BullGuard Uživatelské Recenze
  • „Stáhněte si ho !! Skvělý software a jeho používání je stejně snadné jako napočítat do 3! Odhalí viry ihned! Podle mě nejlepší software!“
  • „Spokojen. Po dobrých zkušenostech s Bullguardem jsem si jej nainstaloval také na mobil.“
  • „I naše děti ho umí používat. Hned na začátku našel a zničil 3 škodlivé viry.“
  • „Skvělý software. Tento software používám roky a nikdy jsem neměl žádné problémy. Chvála a uznání. Pokračujte ve skvělé práci!“
  • „Tento program je opravdu úžasný - doporučil bych ho.“