Top10Antivirus

Recenze na antivirové programy (Windows)

System: Windows | Mac | Mobil
TotalAV
9,8
Nejlepší vůbec
Nejlepší antivirový balíček vůbec. Skvělý výkon + mnoho dodatečných funkcí. Ušetřete 80 8 na nejnovější edici pro rok 2021 prostřednictvím našeho odkazu!
Norton
9,5
Nejlepší pro rodiny
Norton je pionýrem na poli antivirů. Jedná se o 39násobného vítěze ocenění Editor's Choice na PCMag.com. Funkce rodičovské ochrany nemá konkurenci.
Avira
9,3
Velmi dobrý
Pokud hledáte všestrannou ochranu vašeho zařízení, spolehněte se na program Avira. Surfujte bezstarostně po internetu s vědomím, že je vaše zařízení plně chráněno před nebezpečnými útoky. Avira je dle našeho názoru naprostým vítězem!
Panda
9,1
Velmi dobrý
Ostatní vám budou účtovat navíc za VPN. Panda Security obsahuje základní VPN pro všechny. To samo o sobě z něj dělá antivirový balíček, který stojí za zvážení.
PC Protect
8,8
Velmi dobrý
Tento špičkový antivirus nabízí boj proti počítačový virům, ochranu v reálném čase, bránu firewall, blokování reklam, čištění disku, správu spouštěcích programů, správce prohlížeče a další funkce...
BullGuard
8,6
Dobrý
V každou chvíli vznikají nové viry a nová internetová nebezpečí. Zvolte si antivirový balíček, který zůstává aktuální v každé situaci a neustále zlepšuje svoji ochrannou strategii, aby vás maximálně ochrání. BullGuard je právě takový antivirus.
Heimdal
-
Nabídka není k dispozici
Trh s antivirovými programy nabízí hned několik silných bezpečnostních řešení. Většinu z nich navíc pořídíte za příznivé ceny. Thor Pro od Heimdal Security sice není ten nejpokročilejší systém na světe, ale podrobný monitoring sítě a skvělá zákaznické podpora z něj dělají software, který jistě stojí za vyzkoušení.