Top10Antivirus

Recenze na antivirové programy (Windows)

System: Windows | Mac | Mobil
TotalAV
9,8
Celkově nejlepší
Nejlepší antivirový balíček vůbec. Skvělý výkon + mnoho dodatečných funkcí. Ušetřete 84 % na nejnovější edici pro rok 2023 prostřednictvím našeho odkazu!
Norton
9,5
Skvělý
Norton je pionýrem na poli antivirů. Jedná se o 39násobného vítěze ocenění Editor's Choice na PCMag.com. Funkce rodičovské ochrany nemá konkurenci.
Panda
9,1
Velmi dobrý
Ostatní vám budou účtovat navíc za VPN. Panda Security obsahuje základní VPN pro všechny. To samo o sobě z něj dělá antivirový balíček, který stojí za zvážení.
PC Protect
9,0
Velmi dobrý
Tento špičkový antivirus nabízí boj proti počítačovým virům, ochranu v reálném čase, bránu firewall, blokování reklam, čištění disku, správu spouštěcích programů, správce prohlížeče a další funkce...
Avira
8,8
Dobrý
Pokud hledáte všestrannou ochranu vašeho zařízení, spolehněte se na program Avira. Surfujte bezstarostně po internetu s vědomím, že je vaše zařízení plně chráněno před nebezpečnými útoky. Avira je dle našeho názoru naprostým vítězem!
Heimdal
-
Nabídka není k dispozici
Trh s antivirovými programy nabízí hned několik silných bezpečnostních řešení. Většinu z nich navíc pořídíte za příznivé ceny. Thor Pro od Heimdal Security sice není ten nejpokročilejší systém na světe, ale podrobný monitoring sítě a skvělá zákaznické podpora z něj dělají software, který jistě stojí za vyzkoušení.