Top10Antivirus

Recenze na antivirové programy (Mac)

System: Windows | Mac | Mobil
TotalAV
9,9
Nejlepší pro Mac
Nejlepší antivirový balíček vůbec. Skvělý výkon + mnoho dodatečných funkcí. Ušetřete 80 8 na nejnovější edici pro rok 2022 prostřednictvím našeho odkazu!
Intego
9,5
Skvěle
Intego poskytuje uživatelům Mac a PC velmi dobrou ochranu, která zahrnuje výkonný antivirus a také další pěkné funkce, jako je rodičovská kontrola a nástroje pro čištění souborů. Prostřednictvím našeho odkazu získáte speciální 50% slevu, což z tohoto programu činí nejlepší volbu pro majitele počítačů Mac, a to jak z hlediska výkonu, tak z hlediska poměru výkon-cena.
Norton
9,4
Velmi dobré
Norton je pionýrem na poli antivirů. Jedná se o 39násobného vítěze ocenění Editor's Choice na PCMag.com. Funkce rodičovské ochrany nemá konkurenci.
Panda
9,1
Velmi dobré
Ostatní vám budou účtovat navíc za VPN. Panda Security obsahuje základní VPN pro všechny. To samo o sobě z něj dělá antivirový balíček, který stojí za zvážení.
Avira
8,8
Dobré
Pokud hledáte všestrannou ochranu vašeho zařízení, spolehněte se na program Avira. Surfujte bezstarostně po internetu s vědomím, že je vaše zařízení plně chráněno před nebezpečnými útoky. Avira je dle našeho názoru naprostým vítězem!
PC Protect
8,6
Dobré
Tento špičkový antivirus nabízí boj proti počítačový virům, ochranu v reálném čase, bránu firewall, blokování reklam, čištění disku, správu spouštěcích programů, správce prohlížeče a další funkce...